Twilight Hot Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buna, buna. :)

5 participanți

In jos

Buna, buna. :)  Empty Buna, buna. :)

Mesaj  Ayanna. Mier Aug 18, 2010 5:10 am

Am avut ceva probleme cu netu' si n-am putut intra pe forum, da' acum [ cu o mica intarziere Wink) ] as vrea sa ma prezint si eu. :">

Numele meu este Ana, dar prefer Ayanna. Smile

Sunt nascuta pe 14.09.1995, deci implinesc in curand 15 anisori. Very Happy

Momentan locuiesc in Roman, judetul Neamt. ;Wink

Culoarea ochilor este verde in cea mai mare parte a timpului, iar cea a parului blond.

Duc lipsa de frati sau surori, insa am o gramada de verisori.

Iubesc toamna, vara aflandu-se pe ultima pozitie.

Imi iubesc prietenii si-mi pun toata increderea in ei si nu-i voi uita niciodata.

Dar, de asemenea, mai greu ii voi uita pe cei care-mi tradeaza prietenia.

Muzica ocupa un loc important in viata mea. Imi place aproape orice gen de muzica [ no manele Exclamation ], in special rock, hip-hop .. I love you

Filmele la care-mi face placere sa ma uit sunt Twilight Saga, bineinteles, Remember me, Saw [ toate ], A walk to remember, Knowing, Orphan, Underworld: Rise of the Lycans, Exam, The number 23, Constantine, Kidulthood, Adulthood, Step up, Harry Potter.. etc.

De asemenea, urmaresc si serialele: Dexter, True Blood, The Vampire Diaries, Bloodties, House M.D, Being Human, Supernatural, Ghost Whispers, The Gates plus multe altele. What a Face

Cartile sunt principala activitate cand ma plictisesc.. imi plac: "The Vampire Diaries - The Awakening (Trezirea)" - L.J.Smith, "Vraciul" - Tadeusz Dotega Mostowicz, "Procesul" - Franz Kafka, "Veronika se hotaraste sa moare" - Paulo Coehlo, Twilight Saga - Stephenie Meyer, Harry Potter, "Vampirii sudului" - Charlaine Harris, "Spre Far" - Virginia Woolf, "Interviu cu un vampir" - Anne Rice .. plus altele, in special cele cu personaje din lumi mistice. Smile

Imi doresc in viitoru' apropiat sa vizitez China si Japonia.

Un citat: " Orice ai face in viata va fi nesemnificativ, dar e important sa faci."


Mda, cam asta sunt eu. ;x Imi pare bine de cunostinta.
Ayanna.
Ayanna.
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 3
Data de inscriere : 18/08/2010

Sus In jos

Buna, buna. :)  Empty Re: Buna, buna. :)

Mesaj  tia.vampire Mier Aug 18, 2010 6:04 am

buna!am cateva lucruri in comun cu tine!
pai si eu fac 15 ani dar pe 23.08..aa...urasc manelele,citatiul acela este unul din citatele mele preferate..dar imi place mai mult "trebuie sa existe rai dupa viata pentru ca pe pamant nu esti raspalatit indeajuns"
sau asa ceva.nu il tin minte sigur:))ma rog..e si citatul preferat al lui rob:))
si nu stiam ca exista un film cu numele The number 23.iii!.despre ce e vorba?
tia.vampire
tia.vampire
Membru Cullen
Membru Cullen

Mesaje : 227
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Buna, buna. :)  Empty Re: Buna, buna. :)

Mesaj  **Roxana** Mier Aug 18, 2010 6:23 am

avem lucruri in comun cu siguranta...nici mie nu-mi plac manelele...vad ca iti plac multe carti interesante,ma bucur ca iti place acelasi gen ca si noua...te am parca la prieteni pe facebook,poza ta am mai vazut-o inainte cu siguranta...aaaa si bineinteles incantata de cunostinta
**Roxana**
**Roxana**
Membru Cullen
Membru Cullen

Mesaje : 363
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Buhusi

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=1000000357460

Sus In jos

Buna, buna. :)  Empty Re: Buna, buna. :)

Mesaj  Ayanna. Mier Aug 18, 2010 6:46 am

tia.vampire a scris:
si nu stiam ca exista un film cu numele The number 23.iii!.despre ce e vorba?

The number 23 e un thriller/mister/drama cu Jim Carrey in care interpreteaza rolul unui barbat care citeste o carte si descopera cu stupoare ca romanul respectiv este de fapt propria lui viata. Obsesia fata de aceasta carte si de fenomenul care creeaza paralelismul realitate-fictiune devine din ce in ce mai mare si capata proportii uriase in momentul in care barbatul descopera ca actiunea romanului se incheie cu o crima, pe care o asteapta sa se intample si in viata reala.

E un film interesant [ mie cel putin mi-a placut Smile ], chiar daca personaju' da in nebunie. Wink)
Ayanna.
Ayanna.
Cetatean
Cetatean

Mesaje : 3
Data de inscriere : 18/08/2010

Sus In jos

Buna, buna. :)  Empty Re: Buna, buna. :)

Mesaj  Biancaღ Mier Aug 18, 2010 7:01 am

Buna cheers
Biancaღ
Biancaღ
Nou-nascut
Nou-nascut

Mesaje : 36
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 28

Sus In jos

Buna, buna. :)  Empty Re: Buna, buna. :)

Mesaj  tia.vampire Mier Aug 18, 2010 7:15 am

Ayanna. a scris:
tia.vampire a scris:
si nu stiam ca exista un film cu numele The number 23.iii!.despre ce e vorba?

The number 23 e un thriller/mister/drama cu Jim Carrey in care interpreteaza rolul unui barbat care citeste o carte si descopera cu stupoare ca romanul respectiv este de fapt propria lui viata. Obsesia fata de aceasta carte si de fenomenul care creeaza paralelismul realitate-fictiune devine din ce in ce mai mare si capata proportii uriase in momentul in care barbatul descopera ca actiunea romanului se incheie cu o crima, pe care o asteapta sa se intample si in viata reala.

E un film interesant [ mie cel putin mi-a placut Smile ], chiar daca personaju' da in nebunie. Wink)

suna bine..si trebuie sa il vad pentru ca se numeste asa:))
tia.vampire
tia.vampire
Membru Cullen
Membru Cullen

Mesaje : 227
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Buna, buna. :)  Empty Re: Buna, buna. :)

Mesaj  alissu Vin Aug 27, 2010 12:50 pm

waaa ce bine semeni cu o colega de-a mea :O adica : WOW Smile) mai esti si din neamt la fel ca mineee >Very Happy< ... in rest la gusturi asha cam toate (si in general fetele de aici) le avem asemenatoare.
alissu
alissu
Vampir ratacit
Vampir ratacit

Mesaje : 97
Data de inscriere : 13/08/2010

Sus In jos

Buna, buna. :)  Empty Re: Buna, buna. :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare
» buna;)

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum